Genital Estetik Ameliyatı

Yukarıda saydığımız operasyon süreçlerinin içerdiği konularda şikayeti olan, bu durumun günlük ve cinsel yaşamını olumsuz etkilediğini düşünen ve rahatsızlık duyan kişiler bu ameliyatları olabilir. İlgili bölgelerin yapısal bozukluklarında, doğum sonrası sarkma ve genişlemelerde, idrar kaçırma sorunlarında da çözüm bu ameliyatlar olmaktadır.

Yapılacak işlemlere göre ameliyatları türleri değişir. Sarkan dudakları kısaltma, daraltma, beyazlatma vb operasyonların ayrı süreçleri olmakla beraber kişilerin şikayetleri ve şikayet bölgelerine göre de değişir. Bu nedenle en sağlıklı süreç bilgisi ameliyatı yapacak olan doktor tarafından verilir.

Ameliyat sonrasında bölgele kısmi ve geçici ağrılar olmakla beraber genelde bu ağrılar ağrı kesici ile geçebilir. Kısa süre içerisinde günlük hayata dönebildiğiniz bu ameliyatlar kendinize olan güveninizin yerine gelmesinde yardımcı olur.

Bu ameliyatlar gördüğünüz gibi çeşitliliği olan ameliyatlardır. Buna bağlı olarak fiyatları da farklılık göstermektedir.

Bununla beraber bu ameliyatlarda ortalama fiyat genel olarak 3.000TL civarındadır.

Buradan tüm doktor ve hastanelerin fiyatlarını belirtemesek de bu bilgilere en kısa ve güvenilir yoldan ulaşmak için info@istanbulestetikdoktorlari.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.