Popo Kaldırma Ameliyatı

İlgili konularda şikayeti bulunan ve nihai bir sonuca kavuşmak isteyen kişileri uygulanacak yöntemlere göre sağlıklarını riske atacak bir sorunları olmadığı sürece bu ameliyata girebilir. Doktor, gerekli test ve tetkiklerin ardından bu konuda son kararı verecek kişidir.

Yine de fiziksel gelişimini tamamlamayan 18 yaş altı grubu, sık kilo alıp veren ve buna engel olamayan kişiler, hamile ve yeni doğum yapmış kişiler, daha önce kanser vakası geçirmiş veya geçirmekte olan kişiler ve kalp/damar rahatsızlığı bulunan kişiler için uygun değildir.

Bu ameliyatta iki yol bulunmaktadır, ilki Protez (İmplant) ve Yağ Transferidir.

Protez kullanarak popo kaldırma işlemi yapılacaksa, operasyonda silikon madde kas içi, kas kılıfı altı ya da cilt altına yerleştirilir ve bu şekilde dolgunluk sağlanır.

Kullanılan protes sert olduğu için 10-15 gün boyunca oturma, kalkma ve hareket ederken sıkıntı yaşanması olağandır. Operasyon ardından istirahat gerekir. Oluşacak olan ağrılar, ağrı kesicilerle azaltılabilir.

Bu ameliyatın fiyatı yaklaşık olarak 9.000 TL-13.000 TL arasındadır.

Buradan tüm doktor ve hastanelerin fiyatlarını belirtemesek de bu bilgilere en kısa ve güvenilir yoldan ulaşmak için info@istanbulestetikdoktorlari.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.