Yüz ve Boyun Germe Ameliyatı

Bu ameliyatlar derin ve emek isteyen bir ameliyattır ve genelde 5-6 saat sürmektedir. Bu kadar ince ve görsel açıdan önemli olan bir operasyon için bu süre aslında göründüğü kadar uzun değildir. Doktorunuzun belirlediği yöntem ve kararlarla uygulanacak olan bu operasyon kesinlikle uzman doktorlar eşliğinde gerçekleştirilmelidir.

Ameliyatın ardından hastanede yatmanız mümkündür bir ihtimaldir. 3-4 gün boyunca yüzünüzde ve boynunuzda şişlikler, morluklar fazla olabilir ama bu morluk ve şişlikler 10 gün sonrasında geçecek ve çok belli olmayan şişlikler kalacaktır. İlk haftanın sonunda dikişler alınır.  Cildin hassas bir şekilde ve uzun süre korunması gerekmektedir.

Ameliyattan sonra doktorun komutları mutlaka dinlemeli ve bu konuda hassas olunması gerekmektedir. Ameliyattan sonraki ilk ay çok önemlidir.

Ameliyat narkoz altında gerçekleşir ve ameliyatta sonra gerginlik ve ağrı hissedilmesi normaldir lakin bu ağrı dayanılamaz boyutlarda değildir. Ameliyattan sonraki süreçte ağrılar giderek azalmakla beraber darbe vb. durumlar olmadığı sürece ağrı birkaç gün içerisinde tamamen kaybolur.

Yüz ve boyun germe ameliyatının fiyatları genel olarak 4.000 tl – 12.000 tl arasında değişmektedir.

Buradan tüm doktor ve hastanelerin fiyatlarını belirtemesek de bu bilgilere en kısa ve güvenilir yoldan ulaşmak için info@istanbulestetikdoktorlari.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.